Průvodce výběrem
mini stepperů


Steppery  >  Fitness a ministepper - skvělé spojení

Fitness a ministepper - skvělé spojení

Mezi vyhledávané fitness pomůcky již několik let patří mini steppery.

Přitom jsou mini, nebo-li twist steppery stále zařazovány mezi novinky v nabídce fitness strojů.

Mini steppery a hubnutí

Pro zhubnutí jsou mini steppery skvělé. Umožňují intenzivní trénink přirozeným pohybem, mini steppery simulují chůzi do schodů, kterou doporučuje řada fitness trenérů jako základní pohyb pro hubnutí. Znáte to, vynechte jízdu výtahem a kila půjdou dolů :-)

Ministeppery navíc tvarují postavu, intenzivní trénink na stepperech příznivě působí na lýtkové, stehenní a hýžďové svaly.

Ovšem často zapomínaným pravidlem pro zhubnutí je cvičení ráno. Po noci je tělo "vyhladovělé" a velmi rychle sáhne při výdeji energie po tukových zásobách.

Cvičte aspoň 30 minut v kuse, pokud cvičíte doma, cvičte třeba před televizí, ať vám čas rychleji ubíhá.

Nezapomeňte na správný jídelníček a způsob stravování - jezte vícekrát a v malých dávkách,  více vlákniny, ovoce, zeleniny. Pijte vodu, neslazené čaje, minerálky.

Vyberte si mini steppery v e-shopu.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 2012-08-11 23:11:00


Novinky

Chcete rychle zhubnout? Doplňte svůj ministepper sporttesterem

Podle odborníků je pro efektivní zhubnutí třeba docílit takzvané aerobní činnosti - sportování v délce nad 20 minut se stálou zátěží pro tělo, například na ministepperu, u kterého vaše srdce tepe optimální rychlostí. Pohlídá vám to šikovný pomocník - sporttester.

11. 7. 2016

Jak často cvičit na mini stepperu?

Mini stepper je oblíbená a skladná pomůcka k domácímu cvičení. Oblíbily si ho zejména ženy, protože posiluje problémové partie jako hýždě, stehna a boky. Navíc dobře a účinně spaluje tuky.

7. 4. 2016

Mini stepper - ideální cvičební pomůcka pro workoholiky

Stepper patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Zejména model Twist Big s bočním nášlapem pro efektivní zpevnění a zeštíhlení hýždí, boků, stehen i břišních svalů v krátkém čase. 

12. 1. 2016

všechny novinky