Průvodce výběrem
mini stepperů


Steppery  >  Mini stepper s rukojetí

Mini stepper s rukojetí

Lépe vybavenou variantou stepperů jsou mini steppery s rukojeťmi. V nich může být umístěn snímač tepové frekvence a další funkce.

Mini steppery, nebo klasické steppery s rukojetí patří mezi vyhledávané fitness pomůcky. Oblíbené jsou i rotační twist steppery, které zapojí do cvičení i horní část těla. Součástí těchto typů stepperů jsou i funkční computery (ukazují a měří čas, počet kroků, spotřebované kalorie).

Rotační steppery s rukojetí posilují kromě lýtkových a stehenních svalů také břišní svaly, prsní a zádové svaly. Nádherně protáhnou celé tělo.

Dražší steppery s více funkcemi

Do lepší výbavy u dražších stepperů s rukojeťmi patří více funkcí počítače - měření tepové fekvence, spáleného tuku, kalorií, ujisté vzdálenosti a další. Navíc umožňují i nastavit různou úroveň zátěže.

Stepper inSPORTline Skeleton

Na obrázku je oblíbený Stepper inSPORTline Skeleton, který koupíte v akci kolem 6 000 korun.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 2014-04-25 09:51:00


Novinky

Chcete rychle zhubnout? Doplňte svůj ministepper sporttesterem

Podle odborníků je pro efektivní zhubnutí třeba docílit takzvané aerobní činnosti - sportování v délce nad 20 minut se stálou zátěží pro tělo, například na ministepperu, u kterého vaše srdce tepe optimální rychlostí. Pohlídá vám to šikovný pomocník - sporttester.

11. 7. 2016

Jak často cvičit na mini stepperu?

Mini stepper je oblíbená a skladná pomůcka k domácímu cvičení. Oblíbily si ho zejména ženy, protože posiluje problémové partie jako hýždě, stehna a boky. Navíc dobře a účinně spaluje tuky.

7. 4. 2016

Mini stepper - ideální cvičební pomůcka pro workoholiky

Stepper patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Zejména model Twist Big s bočním nášlapem pro efektivní zpevnění a zeštíhlení hýždí, boků, stehen i břišních svalů v krátkém čase. 

12. 1. 2016

všechny novinky